Annonsera - By RUM

Annonsera

Vill du annonsera på sajten eller i något av våra tryckta magasin? 
Här hittar du kontaktuppgifter till säljare för respektive titel.

Försäljningschef

Ulla Bergman
0733-90 15 94
ulla.bergman@itsmedia.se

Tidskriften Rum

Pär Ove Andersson
0706-04 94 20
po.andersson@itsmedia.se

Nya Rum

Nicole Dan
0735-25 25 11
nicole.dan@itsmedia.se

Roger Karlsson
0766-33 03 45
roger.karlsson@itsmedia.se

Johanna Sjöberg
0735-45 19 35
johanna.sjoberg@itsmedia.se

Rum Hemma

Malin Andersson
0706-67 30 52
malin.andersson@itsmedia.se

Rasmus Apelgren
0702-03 01 65
rasmus.apelgren@itsmedia.se

Emil Sjöström
0722-07 59 22
emil.sjostrom@itsmedia.se

Rum Ute

Sanna Lindberg
0703-57 40 59
sanna.lindberg@itsmedia.se