Annonsera - By RUM

Annonsera

Vill du annonsera på sajten eller i något av våra tryckta magasin? 
Här hittar du kontaktuppgifter till säljare för respektive titel.
Vill du veta mer om våra annonserbjudanden kan du även besöka vår Ocast-profil.

Tidskriften Rum

Pär Ove Andersson, säljare Tidskriften Rum

Pär Ove Andersson
0706-04 94 20
po.andersson@itsmedia.se

Nya Rum & Rum Ute

Ulla Bergman
0733-90 15 94
ulla.bergman@itsmedia.se

Roger Karlsson, säljare Nya Rum

Roger Karlsson
0766-33 03 45
roger.karlsson@itsmedia.se

Nicole Dan
0735-25 25 11
nicole.dan@itsmedia.se

Rum Hemma & Rum Ute

Malin Andersson, säljare Rum Hemma

Malin Andersson
0706-67 30 52
malin.andersson@itsmedia.se

Rasmus Apelgren, säljare Rum Hemma

Rasmus Apelgren
0702-03 01 65
rasmus.apelgren@itsmedia.se

Rum Hemma, Rum Ute & Nya Rum

Villiam Merlini
0723-23 31 32
villiam.merlini@itsmedia.se