Kontakta oss - By RUM

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss? Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra redaktionella och administrativa medarbetare.

VD och ansvarig utgivare
Jacop Merlini
jacop.merlini@itsmedia.se

Creative director & Head of design
Joanna Grubbström
Joanna.grubbstrom@itsmedia.se

ByRum.se

Webbredaktör
Tina Vernon
tina.vernon@itsmedia.se

Projektledare & Kommersiellt ansvarig
Sassy Ferreira Berild
sassy@itsmedia.se

Tidskriften Rum

Chefredaktör
Cecilia Öfverholm
cecilia.ofverholm@itsmedia.se

Redaktionschef
Lisa Marie Mannfolk Eklund
lisamarie.mannfolk@itsmedia.se

Nya Rum

Chefredaktör
Josefin Udén
josefin.uden@itsmedia.se

Redaktör
Kajsa Bengtson Bok
kajsa.bengtsonbok@itsmedia.se

Rum Hemma

Chefredaktör
Amina Djemili
amina.djemili@itsmedia.se

Redaktör
Sandra Gustafsson
sandra.gustafsson@itsmedia.se

Rum Ute

Chefredaktör
Bettina Bieberstein-Lee
bettina.bieberstein-lee@itsmedia.se

Art director
Marja Pennanen
marja.pennanen@itsmedia.se

Grafiska formgivare

Malette Cordonnier
malette.cordonnier@itsmedia.se

Elin Johansson
elin.johansson@itsmedia.se

Admin

Ekonomi
Hacer Sezer
hacer.sezer@itsmedia.se

Traffic
Anna Mikulic
anna.mikulic@itsmedia.se