Kontakta oss - By RUM

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss? Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra redaktionella och administrativa medarbetare.

Jacop Merlini, vd och ansvarig utgivare It Is Media

VD och ansvarig utgivare
Jacop Merlini
jacop.merlini@itsmedia.se

Joanna Grubbström, creative director och head of design på It Is Media

Creative director & Head of design
Joanna Grubbström
Joanna.grubbstrom@itsmedia.se

ByRum.se

Tina Vernon, webbredaktör på byrum.se

Webbredaktör
Tina Vernon
tina.vernon@itsmedia.se

Webbredaktör
Mikaela Johansson
mikaela.johansson@itsmedia.se

Projektledare & Kommersiellt ansvarig
Sassy Ferreira Berild
sassy@itsmedia.se

Tidskriften Rum

Cecilia Öfverholm, chefredaktör Tidskriften Rum

Chefredaktör
Cecilia Öfverholm
cecilia.ofverholm@itsmedia.se

Lisa Marie Mannfolk Eklund, redaktionschef Tidskriften Rum

Redaktionschef
Lisa Marie Mannfolk Eklund
lisamarie.mannfolk@itsmedia.se

Nya Rum

Chefredaktör
Josefin Udén
josefin.uden@itsmedia.se

Redaktör
Michelle Meadows
michelle.meadows@itsmedia.se

Redaktör
Eva Magnuszewska
eva.magnuszewska@itsmedia.se

Rum Hemma

Amina Djemili, chefredaktör Rum Hemma

Chefredaktör
Amina Djemili
amina.djemili@itsmedia.se

Sandra Gustafsson, redaktör Rum Hemma

Redaktör
Sandra Gustafsson
sandra.gustafsson@itsmedia.se

Rum Ute

Bettina Bieberstein-Lee, chefredaktör Rum Ute

Chefredaktör
Bettina Bieberstein-Lee
bettina.bieberstein-lee@itsmedia.se

Marja Pennanen, art director Rum Ute

Art director
Marja Pennanen
marja.pennanen@itsmedia.se

Grafiska formgivare

Malette Cordonnier, grafisk formgivare It Is Media

Malette Cordonnier
malette.cordonnier@itsmedia.se

Elin Johansson
elin.johansson@itsmedia.se

Admin

Ekonomi
Hacer Sezer
hacer.sezer@itsmedia.se

Anna Mikulic, trafficansvarig It Is Media

Traffic
Anna Mikulic
anna.mikulic@itsmedia.se